Dofinansowanie

Skutecznie pomagamy przedsiębiorstwom w uzyskaniu dofinansowania ze źródeł krajowych i zagranicznych. Udzielamy kompleksowego doradztwa dotacyjnego od początku procesu aplikacyjnego aż po finalne rozliczenie projektu. Nasi konsultanci to doświadczeni eksperci z różnych dziedzin, związanych z finansami, prawem i biznesem. Na bieżąco śledzą wszelkie nowości na rynku środków pomocowych dla firm. Z ich pomocą aplikowanie o wsparcie pieniężne przebiega bezstresowo, pozwala zaoszczędzić Beneficjentom wiele czasu i uniknąć błędów formalnych.

Jakie doradztwo oferujemy?

Aby aplikowanie o dodatkowe fundusze zakończyło się sukcesem, należy rozpocząć przygotowanie starań o dotację od dokładnego zapoznania się z potrzebami przedsiębiorstwa. Efektem naszych prac będzie wybór właściwej strategii projektu oraz odpowiedniego źródła finansowania. Już na tym etapie Klient może liczyć na profesjonalne doradztwo dotacyjne doświadczonego eksperta. Nasi konsultanci mają doskonałe rozeznanie w dostępnych rodzajach dofinansowania oraz instytucjach, które go udzielają. Na podstawie informacji uzyskanych od organizacji potrafią wskazać możliwości składnia wniosków o dotację UE, fundusze norweskie, pożyczkowe, kredyty oraz inne świadczenia zwrotne.

Jak przebiega współpraca?

W ramach usługi doradztwa dotacyjnego prowadzimy kompleksowe działania przez cały proces aplikacji, które obejmują między innymi:

  • prace koncepcyjne,
  • opracowanie dokumentacji,
  • ocenę wartości merytorycznej wniosku,
  • organizację działania pracowników.

W sytuacji, gdy dofinansowanie zostanie przyznane, Beneficjenci mogą liczyć także na nasze doradztwo podczas rozliczania projektu.

Kto udziela doradztwa?

Realizacja procedury, w ramach której przygotujemy wniosek o pozyskanie dotacji i wymagane załączniki, przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności dzięki naszym doświadczonym ekspertom. Konsultanci doskonale wiedzą, jak osiągnąć sukces w ubieganiu się o dofinansowanie. Opracowywali wnioski dotacyjne dla wielu Klientów z całej Polski.